موقعیت فعلی شما:

فهرست صفحات

طراحی ساختمان مدرن مدارس جدید در استرالیا

فهرست مطالب

طراحی ساختمان مدرن مدارس جدید در استرالیا

معماری مدرن استرالیا ریشه های متنوعی دارد. پروژه های معاصر این کشور که با طراحی هایی مانند طراحی ساختمان مدرن خانه اپرای معروف سیدنی احاطه شده اند ، ایده های زیبایی شناختی جدیدی را پذیرفته اند. با فراتر رفتن از ساخت و ساز پیس سنتی برای ایجاد فرمهای مفصلی ، طرحهای مدرن به عنوان ترکیبی چندفرهنگی مشتق و وارداتی در طبیعت ظاهر می شوند. به عنوان نمونه ای از این پویایی ، طراحی ساختمان مدرن پروژه های آموزش و پرورش استرالیا برای تجسم فرهنگ معاصر ، معماری بومی را تفسیر می کنند. این پروژه ها به نمایندگی از یک زبان طراحی که منحصر به فرد استرالیایی است ، تاریخ ملت قاره را ایجاد می کنند تا فضایی برای یادگیری ، تفریح و تأمل ایجاد کنند.

 

طراحی ساختمان مدرن مدارس جدید در استرالیا

 

ادغام فضای عمومی و جمع آوری مناطق در محیط های خلاقانه یادگیری ، در طراحی ساختمان مدرن هر یک از پروژه های زیر، معماری را با چشم انداز اطراف ترکیب می کند. این طرح ها شامل فراگیر و گویا ، رویکردهای مکانی منحصر به فرد کشور را از دریچه آموزش بررسی می کند. آنها در طیف وسیعی از مقیاس ها و تنظیمات یافت می شوند ، از پاکت های جدید و زاویه های تیز برای بیان انتقال و تعریف فضای داخلی و خارجی استفاده می کنند. آنها با بهره گیری از آب و هوا و مناظر ، زمینه های خود را برای بازآفرینی انتظارات در آغوش می گیرند.

 

 

طراحی ساختمان مدرن پردیس سنت آیدان / معماری کاکس

طراحی ساختمان مدرن پردیس سنت آیدان / معماری کاکس

 

St Aidan’s The Link یک مرکز نوآوری و طراحی جدید است که محوطه هنرهای موجود را که در سال 1960 ساخته شده است برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی فعلی تغییر می دهد.در طراحی ساختمان مدرن جدید، این پیوند ،فضاهای یادگیری جدیدی را فراهم می کند که افراد را برای تشویق تفکر منجر به طراحی و مهارت های کارآفرینی برای دانش آموزان در مسیرهای شغلی آینده خود ، آسان می کند. تیم طراحی و تیم رهبری مدرسه از فرصت استفاده مجدد از کلاسهای موجود و ایجاد زیبایی شناسی صنعتی به جای تخریب و شروع دوباره استقبال کردند.

 

 

طراحی ساختمان مدرن مدرسه Cranbrook Wolgan / Architets Andrew Burns

طراحی ساختمان مدرن مدرسه Cranbrook Wolgan / Architets Andrew Burns

 

معمار Andrew Burns مرحله اول طراحی ساختمان مدرن یک پردیس بزرگ روستایی در پارک ملی Greater Blue Mountains را به پایان رسانده است. این کمیسیون از طریق یک فرآیند مسابقه دعوت شده ، شامل تعدادی از شیوه های برجسته معماری کشور ، اهدا شد. این پروژه بر تجربه دانش آموز تأکید دارد ، مکانی را ایجاد می کند که تعلیم و تربیت فرد را گسترش داده و غنی می کند ، احساس تعجب ، احترام به طبیعت و یکدیگر را ایجاد می کند.

 

 

طراحی ساختمان مدرن دبستان هایگیت / معماران هوک ایردیل پدرسن

طراحی ساختمان مدرن مدرسه Cranbrook Wolgan / Architets Andrew Burns
کلاسهای آموزشی جدید دبستان هایگیت دانش آموزان را در یک محیط خلاق غوطه ور می کند و در محیط اطراف لنگر می اندازد و ایجاد روابط جدید و روشهای مشاهده محیط آنها می کند. طراحی ساختمان مدرن این دبستان مقیاس های متنوعی از تجربه را از منظرهای دور گرفته تا تجربیات کلاس صمیمی ارائه می دهد. نور ، رنگ و الگو به عنوان ابزاری آموزشی برای گسترش برنامه درسی کلاس در محیط ساخته شده است. 

طراحی ساختمان مدرن مدرسه گرامر کالفیلد

طراحی ساختمان مدرن مدرسه گرامر کالفیلد

 

این پروژه یادگیری از طریق برنامه ریزی مدرسه دخترانه masteRuyton / Woods Bagotr از سه پردیس شهری Caulfield Grammar School تکامل یافت. در اوایل این روند مشخص شد که یک آموزش جدید ، به شدت مبتنی بر تحقیق و توسعه از طریق یادگیری حرفه ای ، در مدرسه در حال ظهور است. سوالاتی در مورد نحوه یادگیری CGS در پنج ، ده یا حتی پنجاه سال آینده و چگونگی تکامل فضاها فراتر از کلاسهای موجود و مناطق مشترک برای پشتیبانی از این مورد پرسیده شد

 

 

طراحی ساختمان مدرن مدرسه دختران Ravenswood / BVN

طراحی ساختمان مدرن مدرسه دختران Ravenswood / BVN

ساختمان مابل فیدلر یک ورودی و مرکز جدید برای یادگیری در مدرسه دختران Ravenswood تشکیل می دهد و به عنوان مرکز اصلی در محیط مدرسه فعالیت می کند. طراحی این ساختمان از طریق یک فرایند برنامه ریزی اصلی متمرکز بر ایجاد یک محیط یادگیری جذاب ، تخیلی و محرک آغاز شد. ساختمان مابل فیدلر به گونه ای طراحی شده است که در مقیاس با ساختمانهای موجود مدرسه باشد و به عنوان ورودی مدرن به محوطه ای از ساختمانهای متنوع دیده شود.

طراحی ساختمان مدرن مدرسه پسرانه PEGS

طراحی ساختمان مدرن مدرسه پسرانه PEGS

 

مدرسه پسرانه پنلی و اسندون در یک عمارت ایتالیایی در تپه ای بادی ، روبروی کلوپ پای اسندون آغاز به کار کرد. این ساختمان در یک منطقه مسکونی که مسکن فدراسیون حاکم است ، استثنایی است. به آرامی مدرسه بسیاری از املاک را در بلوک محدود شده به خیابان های نیکلسون ، رالی ، ناپیر و فلچر جمع کرده است. این پروژه جدید ، یک بلوک ۵ و ۶ ساله دو طبقه با ۳ کلاس در بالا و پایین ، یکی از مهمترین موارد اضافه شده به مدرسه و رابط عمومی خیابان نیکلسون است.

 

 

طراحی ساختمان مدرن مدرسه راهنمایی کالج Braemar / Hayball

طراحی ساختمان مدرن مدرسه راهنمایی کالج Braemar / Hayball

پردیس جدید مدرسه متوسطه Braemar که در دشت روستایی بین کوه مقدونیه و محدوده های Hanging Rock و JimJim واقع شده است ، مکانی منحصر به فرد و پرورشی ایجاد می کند که به طور خاص متناسب با یادگیری معاصر مدرسه راهنمایی برای 540 دانش آموز در سالهای 5-8 است. به عنوان مرحله یک از طرح های بزرگتر ، پردیس مدرسه راهنمایی یک مکان ویژه و پرورشی ایجاد می کند که تعلیم و تربیت و تعامل اجتماعی را جشن می گیرد ، و بافت آن ضمن احترام به دیدگاه های دور از مکان های طبیعی طبیعی اطراف ، به بافت روستایی آن پاسخ می دهد.

 

 

طراحی ساختمان مدرن مدرسه دخترانه رویتون / Woods Bagot

 

وودز باگوت یک مرکز آموزشی جدید برای یکی از مدارس برتر دخترانه ملبورن ، مدرسه دخترانه رویتون طراحی کرده است ، که سایت را به یک پیشنهاد پویا برای دانش آموزان و کارمندان تبدیل می کند. این طرح دور شدن از چارچوب برنامه ریزی سنتی کلاس است که در آن میزها به صورت ردیفی قرار می گیرند و یک معلم از جلو آموزش می دهد ، به مدلی که اولویت نور طبیعی ، مبلمان انعطاف پذیر و فضاهای آموزش و یادگیری مجهز به فناوری را برای دانش آموزان مبتنی بر وظیفه دارد. محور یادگیری انعطاف پذیر است.

 

منبع :

آرک دیلی | طراحی ساختمان مدرن مدارس جدید در استرالیا

 

ترجمه و گردآوری :

استودیو معماری شماره چهار

سوالات متداول

پروژه های مرتبط

مقالات مرتبط

3

اصول و نمونه‌های طراحی داروخانه مدرن

1401-05-19

ادامه مطلب>

با اصول طراحی نمایشگاه آشنا شوید.

نکات و اصول مهم در طراحی نمایشگاه

1401-05-03

ادامه مطلب>

2

اصول طراحی مطب دندانپزشکی

1401-04-31

ادامه مطلب>

42

آشنایی با طراحی ویلای ایرانی

1401-04-28

ادامه مطلب>

طراحی شهرک ویلایی بر اساس مسیرهای دسترسی

آشنایی با طراحی شهرک ویلایی و امکانات آن

1401-04-15

ادامه مطلب>

3

طراحی ویلای مدرن دوبلکس چه استانداردهایی دارد؟

1401-04-05

ادامه مطلب>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید...

نشانی دفترمرکزی:

خيابان دولت، بلوار كاوه،خيابان اخلاقي،خيابان مطهري، پلاك ٦ طبقه ٦ واحد ٣٥

تلفن تماس:

مسیریابی آنلاین

طراحی و توسعه: ویراکام